Preskočiť na obsah

WARPER
& media

Diskutujeme o tom ako fungujú úspešné startupy. Snažíme sa priblížiť nielen začínajúcim startupistom, ale aj podnikateľom, ktorí zvažujú rozbehnutie startupu, čo ich čaká vo svete rizikového kapitálu, na čo si dať pozor, na koho sa obrátiť po radu a hlavne ako sa dá ambiciózne budovať startup a nevyhorieť popritom.

Investícia pre tvoj startup w/ Martin Zahuranec ? #01

PODCAST

Miliardové startupy
[pt_view id=”b7b4f43imt”]

Napísali o nás

Povedali o nás

Pracujeme s najúspešnejšími slovenskými startupmi

“Nikdy som neľutoval, že sa Finax rozhodol spolupracovať s Wezeom”

Vďaka spoločnosti Wezeo a ich skúseným ľuďom náš projekt dokázal preraziť v stredoeurópskych krajinách a je veľmi úspešný.

Jedna z vecí, ktorá sa mi na Wezeo páči, je, že v ich tíme majú ľudí, ktorí dokážu vyriešiť akýkoľvek IT problém, ktorému sme čelili počas niekoľkých rokov našej spolupráce.

Juraj Hrbatý

Co-founder

“Určite ich odporúčam hlavne pre inovatívne digitálne projekty a startupy”

S chalanmi z Wezeo som začal spoluprácu na mojom startupe. Vybral som si ich hlavne kvôli ich zaujímavému hybridnému prístupu vývoja aplikácií.

Čo ma na spolupráci prekvapilo bolo, že sa do projektu zapojili aj decision makeri a C-level ľudia a venovali sa môjmu projektu aj nad rámec obchodnej dohody.

Michal Truban

Ex-co-founder

“MATHISON skrátka nie je len vašim právnikom, ale skutočným partnerom.”

Sme spokojnými klientmi ich právnych služieb a teraz využívame aj ich širokú a silnú sieť fondov, anjelských investorov atď.

Prístup MATHISON je presne to, čo startupy a mladé technologické spoločnosti môžu využiť – dokážu sa prispôsobiť rýchlemu tempu prostredia a vždy poskytujú kreatívne riešenia, ktoré zakladateľom a spoločnosti dlhodobo pomáhajú.

Martin Zahuranec

Co-founder

 

Referencie spoločnosti WEZEO a MathisonLegal